Łóżko - EldoradoTymczasowy opis. Łóżko jest bardzo solidne i stabilne. Wykonane jest w całości z naturalnego drewna sosnowego.
Łóżko wsparte jest na mocnych nogach, posiada wyższy szczyt. Dodatkowo łóżka w wymiarach o szerokości od 120 do 200 cm posiadają na środku łóżka dodatkową listwę wzmacniająca i tzw. 5 nogę, która dodatkowo podtrzymuje całą konstrukcję.

Drewno poddane jest procesowi impre-gnacji oraz lakierowania, woskowania lub olejowania. Do wyboru jest wiele kolorów wybarwień drewna i rattanu. Łóżko prezentuje się znakomicie, uwidocznione są wszystkie słoje drewna - drewno zachowuje swoją pierwotną strukturę (patrz wzornik wybarwień)
Klient może oddzielnie dobrać sobie wszystkie kolory łóżka - po zamówieniu prosimy o przesłanie e-mailem dokładnej informacji dot. wybranej kolorystyki
Wymiary łóżka:
  • Wysokość w głowie - 70 cm
  • Wysokość w nogach - 44 cm
  • Grubość deski - 2,6 cm
  • Grubość nogi - 5,5 / 5,5 cm
Prezentowane przez nas łóżko cechuje wysoka jakość i dokładne wykonanie.
Łóżko wysyłane w częściach. Łóżko do samodzielnego montażu. Montaż bardzo szybki
i prosty. Jedna osoba złoży całe łóżko w 15 min!!!
Do łóżka dołączamy gratisowo stelaż standard. Istnieje możliwość dokupienia innego stelaża.
Do łóżka polecamy także inne produkty znajdujące się w naszej ofercie materace, szafki, szuflady, pościele, prześcieradła ...

Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty oraz podaniu wybranej kolorystyki (wzornik wybarwień).
Istnieje możliwość zamówienia łóżka o niestandardowych wymiarach
W takim przypadku prosimy o kontakt drogą mailową.

* podany wymiar łóżka dotyczy rozmiaru materaca.
** Cena obejmuje ramę łóżka ze stelażem standard pod materac
(bez materaca, szuflady, półki, lampki)

Warunki zamówienia łóżka o wymiarach niestandardowych 180x210 cm
Wymiar łóżka na zamówienie specjalne
Nie ma możliwości dokonania zwrotu łóżka
Termin realizacji ok. 14 dni roboczych od zaksięgowania wpłatyRealizujemy zamówienia nietypowe indywidualnie sprecyzowane przez klienta. Jeśli mają Państwo pomysł jak zagospoda- rować powierzchnię w bibliotece, kawiarni, poczekalni itp według własnej koncepcji

zobacz więcej »
Najwyższej jakości ochraniacz do ochrony każdego rodzaju materaca. Ochraniacz na materac wykonany ze specjalnej tkaniny: warstwa wierzchnia, to frotta, a warstwa spodnia to PVC.

zobacz więcej »