Materace - Materac lateksowy California LUX


Materac lateksowy California LUX
Materace lateksowe - materace nowej generacji

Grubość bloku lateksowego 15cm.

Materac w pokrowcu bawełnianym pikowanym ciepłą owatą. Zdrowy klimat snu zapewni pikowanie pokrowca włóknem klimatyzowanym. Materiał atestowany Deutsche Zertifizierungsstelle Oko-Tex - który jest gwarantem najlepszej jakości.

Materac lateksowy California LUX jest materacem dwustronnym. Okresowo zmieniając stronę, na której leżysz, przedłużasz żywotność materaca i cieszysz się jego niezmienionymi właściwościami.


Materac idealnie nadaje się do stelaży regulowanych. Materac całkowicie antyalergiczny.
Materac posiada właściwości rehabilitacyjne. Stosowany w rehabilitacji leczniczej u osób
z problemami kręgosłupa, stawów itp.

Pokrowiec zdejmowany - możesz prać w temperaturze do 60st C. Dzięki temu Twój pokrowiec zawsze będzie czysty, świeży i pachnący.

Strefowy blok lateksowy - charakteryzuje się zróżnicowanymi strefami lateksu, perfekcyjnie dopasowującymi się do fizjologicznej budowy ciała. Strefy ułożono zgodnie
z naciskiem jaki dana partia ciała wywiera na materac. Wszystko po to aby ciało spoczywało w pozycji idealnie poziomej, a więc pod głową i nogami znajdują się strefy
o większym ugięciu, a pod częścią lędźwiową strefy o mniejszym ugięciu.

Perfekcyjna elastyczność punktową - materac ugina się jedynie w miejscu nacisku
i w bardzo bliskim sąsiedztwie, podczas gdy pozostała powierzchnia materaca pozostaje nietknięta. Niezależnie od pozycji, jaką przyjmiesz podczas snu, materace lateksowe dają Ci optymalne podparcie.Najwyższej jakości lateks to także bariera dla rozwoju roztoczy kurzu domowego. Silna struktura komórkowa lateksu powoduje jego odporność na trwałe odkształcenia. Stąd długa żywotność, jaką cechują się materace lateksowe.
W przeciwieństwie do materacy sprężynowych, materace lateksowe są bezszelestne. Lateks jest idealnie "cichy" - nie wydaje dźwięków i nie skrzypi.